Oferta pracy

ELEKTRYK/ ELEKTRONIK

  • Firma: Allpersona GmbH
  • Ważna od: 2024-03-04
  • Ważna do: 2024-04-03
  • Miasto/region: 6330 Ebbs - Tirol / Cała Polska

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyny do lutowania płytek drukowanych
  • testowanie serii obwodów drukowanych ręcznie lub za pomocą odpowiednich urządzeń testujących,
  • naprawa zwrotów od klientów
  • Montaż końcowy kompletnych urządzeń ,
  • Lutowanie,

Wymagania:

  • Wykształcenie jako elektryk, elektromonter, elektronik i pokrewne
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Praktyczne doświadczenie w technologii lutowania SMD/THT,
  • Doświadczenie w obsłudze urządzeń teleinformatycznych, testerów funkcji i przyrządów pomiarowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy i własny samochód (mile widziane)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia min 2600€ netto miesięcznie*
  • Stawkę godzinową 13,67€ brutto
  • 26,40€ diety netto za przepracowany dzień
  • 15€ netto dodatku mieszkaniowego za przepracowany dzień

Dodatkowo

  • Dodatek za prace w godzinach nadliczbowych + 50% do stawki godzinowej lub możliwość uzyskania dodatkowego urlopu
  • Dodatki zmianowe
  • 13 i 14 pensja: Urlaubs- und Weihnachtsgeld
  • 25 dni płatnego urlopu
  • Zwrot za 1 dojazd do pracy z polski - 0,11€ za km
  • Zagwarantowane zakwaterowanie - koszt 400 -500 € w zależności od standardu pokoju i regionu
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Długofalowe zatrudnienie
  • Zatrudnienie na austriackich warunkach
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)'

DODATKOWE INFORMACJE

WYSZUKIWARKA OFERT PRACY

Aktualna liczba ofert: 10 105
jobs.pl praca.pl