Oferta pracy

Odlewacz, Wytapiacz, Hutnik, Fachowiec lub pomocnik

  • Firma: Allpersona GmbH
  • Ważna od: 2024-03-04
  • Ważna do: 2024-04-03

Opis stanowiska:

  • Rozdrabnianie wsadu, transport materiałów na miejsce składowania wsadu, ważenie, dozowanie i załadunek materiałów wsadowych ręcznie lub za pomocą urządzeń załadowczych;
  • Granulacja i wywóz żużla spod pieców i kanałów rozlewniczych do miejsca składowania;
  • Obliczanie i korygowanie wsadu;
  • Przygotowywanie i uruchamianie pieców i urządzeń pomocniczych do topienia;
  • Racjonalne prowadzenie procesu technologicznego topienia zgodnie z instrukcją i wg ustalonej technologii, usuwanie zakłóceń w bieżącej pracy żeliwiaków i innych pieców do topienia;
  • Posługiwanie się przyrządami pomiarowymi i aparaturą kontrolno
  • Pomiarową w prowadzeniu procesu wytapiania, regulowanie dopływu paliwa i powietrza na podstawie wskazań aparatury;
  • Pobieranie próbek metalu do analizy chemicznej i decydowanie na jej podstawie o zakończeniu wytopu;
  • Pobieranie próbek żużla, odprowadzanie i ściąganie żużla z powierzchni metalu, usuwanie z pieców tworzących się narostów;
  • Wykańczanie wytopu przez: świeżenie, odtlenianie, rafinację, modyfikację;
  • Przebijanie lub przypalanie otworu spustowego pieca;
  • Odlewanie metalu bezpośrednio do form lub do kadzi;
  • Dbanie o rytmiczną pracę i ciągłość ruchu pieców, konserwowanie obsługiwanego urządzenia;
  • Organizowanie pracy zapewniającej bezpieczeństwo własne oraz otoczenia, zwłaszcza w trakcie odlewania;
  • Posługiwanie się sprzętem ochrony osobistej i ppoż. oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów ppoż., bhp i ochrony środowiska.

Wymagania:

  • Doświadczenie na powyższym stanowisku
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Gotowość do pracy za granic
  • Umiejętność naprawy, a nie tylko wymiany zepsutych elementów
  • Elastyczność I dyspozycyjność
  • Gotowość do samodzielnej pracy.
  • Prawo jazdy oraz własny środek komunikacji

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia od 2500€ netto w zaleznosci od kwalifikacji  przy 170 godz pracy miesięcznie i 23 dniach roboczych( obejmuje stawkę godzinową  12-13 € brutto oraz 41,40€ diety netto za przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych ---- dodatek + 50% do stawki godzinowej =  18,00€ - 19,50 € brutto
  • 13 i 14 pensja: Urlaubs- und Weihnachtsgeld
  • 25 dni płatnego urlopu
  • Zwrot za 1 dojazd do pracy z polski - 0,11€ za km
  • Zagwarantowane zakwaterowanie - koszt 350-400€ w zależności od standardu pokoju jednoosobowego
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Długofalowe zatrudnienie
  • Zatrudnienie na austriackich warunkach
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)'

DODATKOWE INFORMACJE

WYSZUKIWARKA OFERT PRACY

Aktualna liczba ofert: 9 810
jobs.pl praca.pl